Yeni sohbetler artık Mobil’de
Yeni sohbetler artık Mobil’de

Her türlü zamanı sohbet için değerlendiren kullanıcılar ev ve iş yerlerinde bağımlı kalma gibi sorunlar çektiğini biliyoruz.Artık internet üzerinde sohbet ederken mobil cihazlarınız üzerindende giriş yapabileceğiniz yeni sistem mevcut!

Özellikle çeşitli işletim sistemlerine entegre olmuş (ios, android, windows phone) gibi akıllı cihazların kullandığı alt yapılar mobil üzerinden sohbet imkanını kılar hale getirmeyi başardılar.Yeni uygulama mağazaları üzerinden veya hiç indirme işlemleri ile uğraşmadan direk cep telefonunuzda bulunan safari veya chrome gibi tarayıcılar aracılığı ile rahatlıkle sohbet et sistemine dahil olabilirsiniz.

 

Eğlence Dolu Sohbetler Mobil’de!

 

Özellik ve uygulama kullanımı açısından her internet kullanıcısının rahatlık bir şekilde giriş yapabileceği mobil chat sistemi, tarayıcınıza giriş yapmak istediğiniz web sitenin adını yazmanız ile bağlanılabilmektedir.Örneğin www.almanyasohbet.info yazdığınız takdirde web sitemizin mobil uygulaması anında devreye girer ve telefonunuza uygun yönlendirme ile kolay bir şekilde chat kanallarımıza bağlanabilirsiniz.

 

mIRC Artık Telefonlarda!

 

Tabi sadece mobil interneti kullanırken web üzerinden değil, ayrıca mirc sistemi ilede bağlanmanız mümkün.Telefonunuzun işletme sistemine göre download, indirme yaptığınız mağazaya giriş yapıp mirc indir yazarak çok kolay bir şekilde programı telefonunuza kayıt edebilir, ardından sohbete irc.sunucuismi.com şeklinde yazarak bağlanabilirsiniz.Teknolojinin hayatı kolaylaştırdığı şu günlerde bu nimetlerden tabiki sohbet kullanıcılarıda fayda görmektedir!

Diğer Yazılar:

Yazar:

sauron murat@laflariz.org

2 yorum var: “Yeni sohbetler artık Mobil’de”

haruntekins Kasım 27, 2018

bence harika bir sohbet sitesi. Bazen de başka sohbet sitelerine girerek te arkadaş edindim ama bu almanyasohbet sitesi gurbetçilerle tanışma fırsatı bulmamda büyük bir yarar sağladı diyebilirim. Artık bundan sonra hergün 1-2 saat boyunca almanyasohbet.info ismindeki bu sitenize giriyorum. Bu sitede emeği geçen her kişiye teşekkürlerimi borç bilirim. Sağolun varolun:)

sonyaa Aralık 7, 2018

yeni yazılar bekliyoruz.

Yorum Yap:

Cinsel Sohbet
CopyRight © 2018 - 2019 - Almanya Sohbet - Avrupa Sohbet - Almanya Sohbet Siteleri - Almanya Sohbet Odaları - Sohbet -
Tarih : 20.01.2020
Saat : 07:45:25
itibari ile Admin Tarafından Güncellenmiştir.